Koniec czekania! "Łotr 1" już w kinach (recenzje i opinie)!

"Łotr 1" już w kinach! Oficjalna premiera polska odbyła się dzień wcześniej niż amerykańska. Na wielu portalach pojawiły się recenzje, w większości pozytywne. Fani są bardzo zadowoleni z filmu i oceniają "Łotra 1" jako film lepszy od "Przebudzenia Mocy"! Poniżej możecie zapoznać się ze statystykami recenzji oraz przeczytać kilka recenzji na innych portalach (ze spoilerami lub bez).


Średnia z recenzji na świecie nie jest przychylna "Łotrowi". Obecnie wynosi ona 66/100 (metacritic). Na Rotten Tomatoes jest trochę lepiej, bo 7,4/10. W Polsce sytuacja  jest trochę lepsza niż na świecie. Średnia recenzji obecnie wynosi 7,5/10.

Recenzje bez spoilerów:

Recenzje ze spoilerami:

Na Bastionie Polskich Fanów Star Wars możecie przeczytać recenzję z drobnymi spoilerami.1 komentarz:

  1. Wreszcie wczoraj zobaczyłam Łotra i na prawdę się zakochałam. <3 Producenci i wspaniali aktorzy wykonali kawał dobrej roboty. Vader wymiatał szczególnie na końcu, co do tego nie ma wątpliwości, a to jak Rebelianci po kolei ginęli bardzo wzruszające. Ja daję 10/10. Właśnie piszę post z moimi przemyśleniami myślę, że jutro uda mi się skończyć, więc zaprasza jutro do mnie. :)

    NMBZT! Silna jest Moc, Mocą jesteśmy silni. :)

    OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger