Zapowiedzi od Ameet - UPDATE

W zapowiedziach wydawnictwa AMEET pojawiły się 2 nowości. Szczegóły tradycyjnie poniżej.

Tytuł: Star Wars. Zadanie: naklejanie!
Opis: Generał Leia Organa wzywa cię do walki o pokój i sprawiedliwość w galaktyce. Wraz z Rey i Finnem wstąp w szeregi Ruchu Oporu i staw czoło potędze Najwyższego Porządku. Wsiądź na pokład Sokoła Millennium i wyrusz w podróż ku nowym przygodom! W książce znajdziesz wiele zadań i łamigłówek oraz mnóstwo naklejek wielokrotnego użytku.
Liczba stron: 16
Oprawa: miękka
Cena: 13,99 PLN
Data premiery: 11 listopada 2016

Tytuł: LEGO Star Wars: Gdzie są bohaterowie Galaktyki?
Opis: Nie uwierzysz, co się stało − zaginęli wszyscy najważniejsi bohaterowie galaktyki! C-3PO i R2-D2 rozpoczynają poszukiwania. Nie czekaj, zbuduj droida robotnika i pomóż im w tej supertrudnej misji. Jesteś gotów na takie wyzwanie? Książki typu „szukaj i znajdź” podbijają serca dzieci na całym świecie. Każda strona przedstawia bogatą w detale scenę, w której mnóstwo się dzieje. Odnajdowanie postaci i przedmiotów wśród dziesiątków innych elementów to znakomity pomysł na zabawę!
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 29,99 PLN
Data premiery: 25 listopada 2016


Tytuł: Star Wars. Moc pikseli
Opis: Jesteś fanem „Gwiezdnych wojen” i uwielbiasz wszystko, co wiąże się z kultową sagą? Przed tobą propozycja, jakiej dotąd na polskim rynku nie było – książka z naklejkami-pikselami. To właśnie dzięki nim możesz przenieść świat Star Wars z odległej galaktyki do swojej prywatnej przestrzeni. Darth Vader na ścianie w biurze albo w pokoju dziecka? Mistrz Yoda na laptopie, a X-wing na ulubionym kubku? Pewnie, że tak! A to tylko niektóre z 15 wzorów – do ich wyklejenia potrzebujesz ponad 6 tysięcy naklejek-pikseli. Relaksuj się, wyklejaj, dekoruj i… daj się ponieść galaktycznej pasji!
Okładka: miękka
Data premiery: 18 listopada 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger