WAŻNE: Od jutra rusza sprzedaż biletów na "Łotra 1"!

Bilety na film "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" będzie można zakupić już od jutra w sieciach kin: Cinema City, IMAX, Multikino i Helios. Premiera filmu odbędzie się w czwartek, 15 grudnia 2016 roku.Ogłoszenia:
UWAGA UWAGA! JUŻ OD JUTRA rusza sprzedaż biletów na film "Łotr 1. Gwiezdne Wojny- historie"! Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci już od 15 grudnia w Cinema City. Kto się wybiera na premierę? (Cinema City) 


Premiera filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” już za 25 dni! Zatem niech Moc i bilety będą z Wami – już jutro (21.11) ruszamy z przedsprzedażą biletów na tą niesamowitą gwiezdną produkcję! (Multikino)


Kupujecie bilety w przedsprzedaży czy bezpośrednio przed seansem?

4 komentarze:

 1. Z tego co zauważyłem można kupowiać bilety do Cinema City na 14.12.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlatego, że mieszkam w małym mieście, gdzie jest takie "miejscowe" kino, biletów nie kupuję na przedsprzedaży. Poza tym posiadam darmowy karnet na seans dla dwóch osób wygrany na konkursie, który specjalnie trzymam na Łotra więc bilet otrzymam zaraz przed seansem. :) A Ty? Bilet już kupiony?? :)

  NMBZT!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję wygranej w konkursie. :)
   Bilet kupię bezpośrednio przed seansem. NMBZT!

   Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger