Nowości od Egmontu!

Dziś do sprzedaży trafiły 3 nowości od wydawnictwa Egmont. Tym razem wydawnictwo przygotowało coś dla starszego fana, a co? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Tytuł: Star Wars. Lokacje
Opis: Oto wyjątkowe źródło wiedzy o planetach, miastach i bitwach z galaktyki Gwiezdnych wojen. Ponad pięćdziesiąt niesamowitych przekrojów ukazujących słynne miejsca z uniwersum – od areny wyścigowej w Mos Espie, aż po domostwo Larsów i pałac Jabby. Dzięki niebywale szczegółowym grafikom poznacie znacznie więcej detali, niż da się dostrzec gołym okiem na ekranie. Osiem specjalnych nowych grafik przedstawiających kluczowe lokalizacje z Przebudzenia Mocy, m.in. Jakku, zamek Maz i Bazę Starkiller.
Liczba stron: 192
Oprawa: twarda
Wymiary: 252x301 mm
Cena: 99,99 PLN
                   Data premiery: 9 listopada 2016

Tytuł: Star Wars. Atlas galaktyczny
Opis: "Ten atlas zabierze cię w podróż poza granice wyobraźni. Zwiedzisz fascynujące planety: od Endora i Naboo po Tatooine i Geonosis, poznasz przyczyny decydujących wydarzeń w historii galaktyki i prześledzisz przebieg wiekopomnych bitew. Odkryjesz dziwaczne stworzenia i fantastyczne krajobrazy. Szczegółowe mapy, biogramy najważniejszych postaci i kronika całej gwiezdnej sagi zaskoczą nawet najbardziej wymagających fanów Hana Solo, Chewbacki i księżniczki Lei."
Tłumaczenie: Tomasz Klonowski
Liczba stron: 80
Oprawa: twarda
Wymiary: 270x370 mm
Cena: 49,99 PLN
Data premiery: 9 listopada 2016

Poniżej można zobaczyć zwiastun wydania oryginalnego.


Tytuł: Star Wars Legendy: Dawni rycerze
Opis: Cykl Opowieści Jedi obejmował komiksy, których akcja rozgrywa się w zamierzchłej przeszłości odległej galaktyki, tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Wynalezienie lotów przez nadprzestrzeń spoiło galaktykę, umożliwiając powstanie demokratycznej unii układów gwiezdnych, zwanej Republiką Galaktyczną, która stopniowo się rozrastała, przyjmując coraz to nowe planety. Na straży pokoju i harmonii w Republice stał zakon rycerzy Jedi. W tych czasach świetności zakon był liczny i potężny, a jego szeregi chętnie zasilali kolejni wrażliwi na Moc ochotnicy. Ich historia przetrwała, zapisana w holokronie Jedi. 
Autor: Tom Veitch
Rysunki: Chriss Gossett
Liczba stron: 132
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 49,99 PLN

                Data premiery: 9 listopada 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger