Recenzja - "Star Wars. Moc zabawy" - Anna Sobich-Kamińska

"Star Wars. Moc zabawy" autorstwa Anny Sobich-Kamińskiej to książeczka, w której znajdziemy dużo łamigłówek, ciekawostek i quizów związanych z filmem "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Dodatkowo wydawnictwo Zielona Sowa przygotowało dla nas grę planszową, naklejki czy zakładki do książek.


Pierwsze co rzuca się w oczy, to wspaniała okładka. Kylo Ren, który czai się za Rey wygląda wspaniale! Okładka na pewno zachęca do kupna "Mocy zabawy".

Wewnątrz publikacji znajdziemy kilkanaście stron z przeróżnymi zagadkami: sudoku, labirynty, kolorowanki czy quiz. Poszczególne zadania mają różny stopień trudności. Jedne są bardzo łatwe, inne wymagają od nas logicznego myślenia, a quiz, zamieszczony na koniec wymaga od najmłodszych fanów bardzo dobrej znajomości "Przebudzenia Mocy"!


Bardzo ciekawymi dodatkami są różnorodne naklejki, zawieszki na drzwi i zakładki do książek, które otrzymamy wraz z tą pozycją. Te bonusy z pewnością ucieszą najmłodszych fanów sagi.


Podsumowanie:
"Moc zabawy" w szczególności polecam małym fanom, łamigłówki i zagadki zawarte w publikacji rozwiną ich umiejętności manualne i logicznego myślenia, zaś dodatki z książki będą miłym prezentem za wykonaną pracę.

Ogólna ocena: 9/10
Jakość tekstów: 8/10
Jakość łamigłówek: 9/10
Jakość wydania: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Moc zabawy
Autor: Anna Sobich-Kamińska
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Liczba stron: 20 + wkładki
Oprawa: miękka
Wymiary: 289x10x201 mm
Cena: 16,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger