Premiery od Ameetu oraz Egmontu

W minionym tygodniu wydawnictwa Egmont i AMEET przygotowały dla nas kilka premier. Szczegóły poniżej.

Na początek wydawnictwo AMEET:

Tytuł: Star Wars. Neonowanki
Opis: Słyszysz nadlatujące myśliwce? Widzisz rozjarzone klingi mieczy świetlnych? Właśnie nastąpiło przebudzenie Mocy! Znani bohaterowie sagi powrócili wspierani przez równie barwne postacie. Oprócz Lei i Hana Solo, spotkasz dzielną Rey, bezwzględnego Kylo Rena czy nieustraszonego droida BB-8. Nie pozwól, by wygrała ciemna strona Mocy, a galaktyka pogrążyła się w mroku. Uzbrój się w jaskrawe mazaki, żelowe długopisy, kredki i do dzieła! Po zakończonej misji możesz z łatwością wyrwać kartki z pracami i ozdobić nimi swoją kwaterę dowodzenia. Niech Moc będzie z Tobą, młody Padawanie!
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Wymiary: 166x238 mm
                                                 Cena: 14,99 PLN
      Data premiery: 21 października 2016


Tytuł: LEGO Star Wars: Kroniki Mocy
Opis: Znów nastały niespokojne czasy. Najwyższy Porządek sieje strach wśród mieszkańców galaktyki. Armie szturmowców szykują się do walki, dowodzone przez tajemniczego przywódcę. Wielu dawnych bohaterów powraca, by pospieszyć na ratunek galaktyce. Jakie tajemnice mogą nam zdradzić? Czy jasna strona znowu zwycięży? Sam się przekonaj! Sięgnij po książkę "Kroniki Mocy" i poznaj całą historię LEGO Star Wars. Znajdziesz tu też wiele ciekawostek – dowiesz się, które minifigurki używają mrocznego miecza, dlaczego C-3PO potrzebuje kąpieli w oleju i ile lat ma Hutt Jabba. Dodatkową atrakcją jest też wyjątkowa, dostępna wyłącznie z tą książką, minifigurka bandziora Unkara Plutta z "Przebudzenia Mocy".
Liczba stron: 96
Oprawa: twarda

               Cena: 69,99 PLN
                                               Data premiery: 28 października 2016

Wydawnictwo Egmont:

Tytuł: Star Wars. Encyklopedia postaci, uzupełniona i rozszerzona
Opis: Wyrusz w fascynującą podróż do galaktyki Gwiezdnych Wojen i poznaj zaludniających ją dzielnych bohaterów i groźnych złoczyńców. Poznaj całe mnóstwo osobliwych obcych, lojalnych droidów i paskudnych stworów. Niniejsze wydanie uzupełnione jest o postaci z Przebudzenia mocy i zawiera opisy ponad 220 bohaterów – od admirała Ackbara, aż po Zam Wesell.
Liczba stron: 224
Oprawa: twarda
Wymiary: 183x235 mm
Cena: 49,99 PLN
Data premiery: 26 października 2016
       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger