PREMIERA: Dwie nowości na półkach sklepowych

Wczoraj i dzisiaj do sprzedaży trafiły dwie nowości, po jednej od wydawnictw AMEET i Egmont. Szczegóły, tradycyjnie, poniżej.

Tytuł: LEGO Star Wars. Zadanie: naklejanie!
Opis: Złowrogie Imperium trzyma całą galaktykę (a przynajmniej jej większą część) w swoich szponach. Garstka dzielnych Rebeliantów postanawia przeciwstawić się tyranii i przywrócić wolność galaktyce. Han Solo oraz potężny Chewbacca chętnie przyłączyliby się do walki, ale najpierw muszą odnaleźć swój zaginiony statek – słynnego Sokoła Millennium! Czy chcesz im pomóc? Przygotuj się na mnóstwo kosmicznej zabawy! Wykorzystaj niesamowite naklejki, twórz fantastyczne sceny i odkryj swój własny świat LEGO Star Wars!
Liczba stron: 16
Oprawa: miękka
Cena: 12,99 PLN
Data premiery: 18 października 2016


Tytuł: Księga mądrości Jedi
Opis: Niezmierzoną mądrość w tej księdze odnajdziesz, jeśli tylko pytanie właściwe zadasz! Zaczerpnij z mądrości Jedi! Trzymając zamkniętą księgę w rękach, skup się na pytaniu, które najbardziej cię interesuje. Cząstka Jedi, którą nosisz w sobie, nauczy cię interpretować odpowiedzi. Wtedy wszystko stanie się jasne! Jesteś gotowy poznać odpowiedzi na wszelkie pytania? Yoda i Rada Jedi są do twojej dyspozycji.
Liczba stron: 336
Oprawa: miękka
Cena: 34,99 PLN
Data premiery: 19 października 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger