Nowości od Ameetu i Olesiejuk

Dzisiaj do sprzedaży trafiły cztery nowości sygnowane logiem Star Wars. Szczegóły poniżej.

Na początek wydawnictwo Olesiejuk:

Tytuł: Star Wars. Popatrz i znajdź
Opis: Kolejny tytuł z serii "Popatrz i znajdź", który zachwyci miłośników "Gwiezdnych wojen". Tym razem młodzi czytelnicy wyruszą w kosmiczną podróż, by wraz z Rey, Finnem i BB-8 – bohaterami najnowszego filmu kultowej sagi – odkryć tajemnice piaszczystej planety Jakku i pokonać siły Najwyższego Porządku. Na stronach ze szczegółowymi ilustracjami znajdą zadania dla spostrzegawczych oraz ponad 125 postaci i elementów do odnalezienia.
Liczba stron: 20 (?)
Oprawa: twarda
Cena: 24,99 PLN
Premiera: 21 października 2016

Tytuł: Star Wars. Popatrz i znajdź
Opis: Kolejny tytuł z serii "Popatrz i znajdź", który zachwyci miłośników "Gwiezdnych wojen". Młodzi czytelnicy, oglądając pełne szczegółów ilustracje, poznają głównych bohaterów kultowej sagi i wraz z nimi staną w obronie galaktyki – od Naboo po Endor. W książce znajdą zadania dla spostrzegawczych oraz 100 postaci i elementów do odnalezienia.
Liczba stron: 20 (?)
Oprawa: twarda
Cena: 24,99 PLN

Premiera: 21 października 2016


I wydawnictwo AMEET:

Tytuł: LEGO Star Wars. Przygody Hana Solo
Opis: Galaktyczny przemytnik Han Solo robi wszystko, żeby unikać problemów, ale i tak co chwila wpada w tarapaty. Tym razem zapodział gdzieś swojego ukochanego Sokoła Millennium. Przeczytaj tę książkę – dowiesz się, jak Han odzyskał swój statek, i poznasz jego inne niesamowite przygody!
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda
Cena: 27,99 PLN
Data premiery: 21 października 2016


Tytuł: LEGO Star Wars: Wybrańcy Mocy
Opis: Bestselerowa seria z minifigurką LEGO powraca! Przygotuj się na całe mnóstwo kosmicznych atrakcji. Przenieś się do odległej galaktyki i poznaj dzielnych bohaterów oraz groźnych złoczyńców. Przygotuj się na niezwykłe przygody – rozwiązuj zadania, czytaj zabawne komiksy i zbuduj własną minifigurkę Rebelianta z lodowej planety Hoth.
Liczba stron: 32
Oprawa: miękka
Cena: 16,99 PLN
Data premiery: 21 października 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger