Marvelowe wieści!

Jak zapewne wielu z Was wie, 12 października Marvel wydał ostatni zeszyt jego bestsellerowej serii "Darth Vader". Wiadomość ta została ogłoszona jeszcze w I połowie 2016 roku, i wielu zastanawiało się jaka seria zastąpi "Vadera". Od kilku dni jest nie jest to tajemnica. Regularną serię "Darth Vader" zastąpi seria "Doctor Aphra"!


Postać Aphry została stworzona na potrzeby komiksów z serii "Darth Vader". "Doctor Aphra" będzie bezpośrednią kontynuacją przygód pani archeolog z ostatniego numeru serii "Darth Vader".  Autor, Kieron Gillen, tak opisuje swój nowy komiks:
Komiks zaczyna się z grubsza tam, gdzie skończył się Darth Vader, czyli jeśli Vader dowie się, że Aphra żyje, to ona znów będzie trupem. Dlatego też musi żyć w ukryciu. Stara się powrócić do swego dawnego życia archeologa, ale musi też mieć na uwadze fakt, że ma ogromne długi. Wookieemu Czarnemu Krrsantanowi winna jest ogromną kupę pieniędzy, więc próbować będzie go spłacić. Ale to nie wszystko, bo obiecała mu też pomoc w znalezieniu ludzi, którzy go trenowali i torturowali. Ma też na głowie „swoje” droidy (Triple Zero i BeeTee), które są tykającą bombą. W poprzedniej serii, to Vader był największym zagrożeniem, z którym wszyscy musieli się liczyć, tutaj droidy niejako przejmują tę rolę. (Tłumaczenie i źródło: starwars.pl)
Pierwszy zeszyt serii ma trafić do sprzedaży już w grudniu!

 Jak zareagowaliście na tą informację?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger