Kosmiczne zapowiedzi na drugą połowę października!

Wydawnictwo AMEET i Olesiejuk przygotowało dla nas kilka premier na druga połowę października. Szczegóły poniżej!

Zacznijmy od wydawnictwa Olesiejuk, które przygotowało dwie premiery z cyklu "Popatrz i znajdź":

Tytuł: Star Wars. Popatrz i znajdź
Opis: Kolejny tytuł z serii "Popatrz i znajdź", który zachwyci miłośników "Gwiezdnych wojen". Tym razem młodzi czytelnicy wyruszą w kosmiczną podróż, by wraz z Rey, Finnem i BB-8 – bohaterami najnowszego filmu kultowej sagi – odkryć tajemnice piaszczystej planety Jakku i pokonać siły Najwyższego Porządku. Na stronach ze szczegółowymi ilustracjami znajdą zadania dla spostrzegawczych oraz ponad 125 postaci i elementów do odnalezienia.
Liczba stron: 20 (?)
Oprawa: twarda
Cena: 24,99 PLN
Premiera: 21 października 2016


Tytuł: Star Wars. Popatrz i znajdź
Opis: Kolejny tytuł z serii "Popatrz i znajdź", który zachwyci miłośników "Gwiezdnych wojen". Młodzi czytelnicy, oglądając pełne szczegółów ilustracje, poznają głównych bohaterów kultowej sagi i wraz z nimi staną w obronie galaktyki – od Naboo po Endor. W książce znajdą zadania dla spostrzegawczych oraz 100 postaci i elementów do odnalezienia.
Liczba stron: 20 (?)
Oprawa: twarda
Cena: 24,99 PLN
Premiera: 21 października 2016A teraz czas na wydawnictwo AMEET, które przygotowało 4 nowości:


Tytuł: LEGO Star Wars. Przygody Hana Solo
Opis: Galaktyczny przemytnik Han Solo robi wszystko, żeby unikać problemów, ale i tak co chwila wpada w tarapaty. Tym razem zapodział gdzieś swojego ukochanego Sokoła Millennium. Przeczytaj tę książkę – dowiesz się, jak Han odzyskał swój statek, i poznasz jego inne niesamowite przygody!
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda
Cena: 27,99 PLN
Data premiery: 21 października 2016Tytuł: LEGO Star Wars. Zadanie: naklejanie!
Opis: Złowrogie Imperium trzyma całą galaktykę (a przynajmniej jej większą część) w swoich szponach. Garstka dzielnych Rebeliantów postanawia przeciwstawić się tyranii i przywrócić wolność galaktyce. Han Solo oraz potężny Chewbacca chętnie przyłączyliby się do walki, ale najpierw muszą odnaleźć swój zaginiony statek – słynnego Sokoła Millennium! Czy chcesz im pomóc? Przygotuj się na mnóstwo kosmicznej zabawy! Wykorzystaj niesamowite naklejki, twórz fantastyczne sceny i odkryj swój własny świat LEGO Star Wars!
Liczba stron: 16
Oprawa: miękka
Cena: 12,99 PLN
Data premiery: 21 października 2016Tytuł: LEGO Star Wars: Wybrańcy Mocy
Opis: Bestselerowa seria z minifigurką LEGO powraca! Przygotuj się na całe mnóstwo kosmicznych atrakcji. Przenieś się do odległej galaktyki i poznaj dzielnych bohaterów oraz groźnych złoczyńców. Przygotuj się na niezwykłe przygody – rozwiązuj zadania, czytaj zabawne komiksy i zbuduj własną minifigurkę Rebelianta z lodowej planety Hoth.
Liczba stron: 32
Oprawa: miękka
Cena: 16,99 PLN
Data premiery: 21 października 2016
Tytuł: LEGO Star Wars: Kroniki Mocy
Opis: Znów nastały niespokojne czasy. Najwyższy Porządek sieje strach wśród mieszkańców galaktyki. Armie szturmowców szykują się do walki, dowodzone przez tajemniczego przywódcę. Wielu dawnych bohaterów powraca, by pospieszyć na ratunek galaktyce. Jakie tajemnice mogą nam zdradzić? Czy jasna strona znowu zwycięży? Sam się przekonaj! Sięgnij po książkę "Kroniki Mocy" i poznaj całą historię LEGO Star Wars. Znajdziesz tu też wiele ciekawostek – dowiesz się, które minifigurki używają mrocznego miecza, dlaczego C-3PO potrzebuje kąpieli w oleju i ile lat ma Hutt Jabba. Dodatkową atrakcją jest też wyjątkowa, dostępna wyłącznie z tą książką, minifigurka bandziora Unkara Plutta z "Przebudzenia Mocy".
Liczba stron: 96
Oprawa: twarda
               Cena: 69,99 PLN
                                               Data premiery: 28 października 2016


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger