Wysyp zabawek powiązanych z filmem "Łotr 1'!

Premiera filmu "Łotr 1" zbliża się wielkimi krokami, do pierwszego seansu zostało 95 dni! Tymczasem producenci zasypują nas zapowiedziami masy zabawek czy figurek, które mają być powiązane z filmem "Łotr 1". W USA, w sprzedaży będą dostępne od tegorocznego Piątku Mocy, czyli od 30 września. Co przygotowali producenci?

Zacznijmy od serii filmików, pod tytułem "Jak Łotr/Go Rogue". Odcinki są tworzone przez kilku fanów Gwiezdnych wojen, którzy nie mogli doczekać się premiery najnowszego filmu. Postanowili stworzyć animację, wykorzystując zabawki m.in. od Funko czy Hasbro.

Pierwszy odcinek z napisami polskimi:


Drugi odcinek w wersji angielskiej (zapewne już wkrótce ukaże się polska wersja):Firma Funko zaprezentowała całą serię figurek:
W sprzedaży pojawią się także 3 figurki z serii Wobblers:W sprzedaży pojawią się również figurki od Hasbro z serii Black Series, którym bliżej możecie się przyjrzeć klikając w TEN LINK. Pod tym linkiem znajdziecie również produkty, które pojawiły się w oficjalnym sklepie Disney'a, np. figurki, koszulki czy hełm Szturmowca Śmierci.


Pyramid International to firma, która wydaje licencjonowane produkty z różnych filmów. Swój wkład będzie mieć też w gadżety z grafikami z filmu "Łotr 1". Firma przygotowała miedzy innymi plakaty, notesy, artykuły szkolne czy kubki. Cały katalog możecie przejrzeć klikając TUTAJ.


Na koniec czas na zabawki. Od Hasbro dostaniemy masę mini/maxi figurek, hełmy czy miecze świetlne. Z tym katalogiem możecie zapoznać się klikając w TEN LINK.Artykuł powstał dzięki uprzejmości strony starwars.pl. Dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger