Recenzja - "Star Wars. Fabryka droidów" - Daniel Wallace

"Star Wars: Fabryka droidów" to książeczka dla dzieci autorstwa Daniela Wallace'a. Publikacja wchodzi w skład programu wydawniczego "W oczekiwaniu na Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Z jej pomocą złożymy modele droidów znanych z VII epizodu sagi: BB-8, C-3PO i R2-D2.


Oprócz części do złożenia modeli oraz instrukcji w środku znajdziemy również kompendium, w której przeczytamy opisy różnych droidów, które pojawiły się w filmach i serialach Star Wars. Informacji o droidach jest dużo, jednak przy niektórych robotach większość informacji to opisanie ich historii czy ważnych wydarzeń w jakich brały udział. Teksty są opatrzone dużymi i wyraźnymi fotografiami, które pochodzą zarówno z serialów jak i filmów.
W książce zawarte są części oraz instrukcja do złożenia 3 robotów. Instrukcja jest jasna i przejrzysta. W składaniu pomagają zdjęcia, które pokazują, które części będą nam potrzebne oraz gdzie je trzeba umiejscowić. Nie miałem większych trudności w zbudowaniu modeli. Droidy mają ruchome nogi, ramiona i głowy.

Droidy po złożeniu prezentują się tak:


Podsumowanie:
"Fabryka droidów" to książeczka skierowana raczej do młodszego czytelnika, który będzie ucieszony po zbudowaniu kartonowych droidów i ustawi je sobie na szafce lub półce.

Ogólna ocena: 7/10
Jakość informacji: 6/10
Jakość modeli: 8/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Fabryka droidów
Autor: Daniel Wallace
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 29,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger