"Trolle w kokpitach – nowa przygoda w odległej Galaktyce"

Wydawnictwo Galakta wraz z Game Troll TV przygotowało dla Was nową serię o grze figurkowej X-wing, która już dziś debiutuje na kanale GAME TROLL TV

Poniżej szczegółowe informacje, zapraszam do oglądania!

Game Troll TV i Galakta prezentują nową serię o X-wing: Grze figurkowej


Zielone, duże i niezbyt zgrabne trolle dobrały się do najszybszych maszyn w galaktyce. Czy może wyjść z tego coś dobrego? Możecie przekonać się oglądając nową serię filmów o X-wing: Grze figurkowej powstałych we współpracy Game Troll TV z Galaktą.
Pierwszy odcinek, w którym Trolle opowiadają o tym, czym jest X-wing i co możecie znaleźć w zestawie podstawowym jest już na kanale:


Po tym krótkim wprowadzeniu powstaną jeszcze 4 filmy (a może więcej, jeśli seria będzie cieszyła się powodzeniem). Kolejne odcinki serii będą poświęcone grze z rozszerzeniami, poradom dla osób noszących się z zamiarem zakupu gry i wielkim bitwom. Zamierzeniem serii jest pokazanie X-winga jako nowej, prostej i ciekawej rozrywki dla tych, którym bliskie jest uniwersum Star Wars. Filmy nie będą skupiały się na scenie turniejowej, przedstawiając wyłącznie rozrywkowy i „casualowy” aspekt gry. Kolejne odcinki będą publikowane w odstępach dwutygodniowych.
Zapraszamy do oglądania i komentowania pod filmem.

Galakta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger