Kolejna, X fala dodatków do gry "X-wing - gra figurkowa"!

Galakta zapowiada 3 nowe statki do 

X-winga: Gry figurkowej (w tym prom Kylo Rena)!



Galakta zapowiedziała 3 nowe modele statków, wchodzących w skład nowej fali do X-wing: Gry figurkowej. Nowe maszyny pochodzą z zarówno z Przebudzenia Mocy, jak i z serialu Star Wars: Rebelianci. Dziesiąta fala to trzy rozszerzenia, po jednym dla każdej frakcji, wprowadzające do gry zupełnie nowe zagrania w postaci kart stanów i zmian wprowadzanych w rozstawieniu statków.



Trzy statki to: Myśliwiec TIE Sabine Wren znany z serialu Star Wars: Rebelianci, Prom typu Upsilon – ten sam, którym podróżował Kylo Ren, oraz Quadjumper – statek który pojawił się na kilka sekund na ekranie kin po to by rozbudzić wyobraźnię fanów i wzbogacić uniwersum.



Nowa fala rozszerzeń wprowadza także do gry nową mechanikę – karty stanów. Stany to nowe, stałe efekty, które będą dołączane do statków przez niektóre ulepszenia. Np. karta Pokażę ci Ciemną Stronę pozwala graczowi kontrolującemu Kylo Rena na wykorzystanie akcji na wskazanie celu w zasięgu 1-3, w efekcie której stan zostaje automatycznie przydzielony i jego tekst należy natychmiast rozpatrzyć.




Więcej informacji na stronie Galakty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger