"Karmazynowe Imperium" - nowy tom z cyklu "Star Wars Legendy w sprzedaży!

Dziś do sprzedaży trafił kolejny numer z cyklu "Star Wars Legendy". Tym razem jest to "Karmazynowe Imperium", który ukazał się nakładem wydawnictwa Egmont. Cena okładkowa to 49,99 PLN za 156 stron.


"W całym Imperium nie ma straszliwszych wojowników niż Gwardia Imperialna, zaś żaden z jej członków nie jest bardziej lojalny od Kira Kanossa. Ale kiedy Carnor Jax – najpotężniejszy z tego elitarnego bractwa – zdradza Imperatora i doprowadza do wymordowania Gwardii, Kir musi uciec, żeby spełnić obowiązek pomszczenia swego pana. Przeciwstawiając się całej potędze Imperium, sprzymierza się z siłami Rebelii, by wyrównać rachunki. Kanos, ostatni lojalny gwardzista Imperium, nie ma wyboru – wiernym trzeba pozostać do końca. W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen."

Gdzie kupić?

CZYTAM
MERLIN
 EMPIK
SKLEP EGMONT
MAD BOOKS

2 komentarze:

  1. Jak udało Ci się nawiązać współpracę z Egmontem? Od miesiąca również prowadzę bloga w tej witrynie: Wielka Encyklopedia Star Wars.

    OdpowiedzUsuń
  2. Napisz na maila: swiatstarwars@onet.pl to ci wszystko wytłumaczę :)

    OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger