Nowości na lipiec 2016!

Co prawda news dotyczy lipca, ale podam Wam jeszcze kilka nowość na ostatnie dni czerwca:


Star Wars. Opowieści z galaktyki
"Jedenaście opowieści pełnych akcji, które przeniosą cię do odległej galaktyki. Mistrz Yoda włada mieczem świetlnym, Luke Skywalker i Rebelianci podejmują wyścig z czasem, aby zniszczyć Gwiazdę Śmierci, a odważna Rey zaprzyjaźnia się z androidem BB-8. Każda z historii do przeczytania w pięć minut – to idealny czas na galaktyczne przygody w nadprzestrzeni!"

Premiera: 27.06.2016
Cena: 29,99 PLN
Liczba stron: 176
Oprawa: Flexi
Tłumaczenie: Tomasz KlonowskiLEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy
Kolejna odsłona cyklu przygodowych gier akcji, łączących markę popularnych duńskich klocków LEGO z kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Fabuła gry bazuje w znacznej mierze na wydarzeniach, ukazanych w siódmej części gwiezdnej sagi. W grze znalazło się jednak sporo wątków ekskluzywnych, uzupełniających luki fabularne między Powrotem Jedi a Przebudzeniem Mocy.

Premiera: 28.06.2016
Ceny: od 79,99 PLN30 czerwca ukaże się kolejny numer magazynu LEGO Star Wars od Egmont. Prezentem będzie Acklay - potwór z areny na Geonosis. Cena: 9,99 PLN za 36 stron.

11 lipca ukaże się kolejny tom "Przewodnika po galaktyce" od Edipresse. Cena to 7,99 PLN.


Star Wars. Legendy. Karmazynowe Imperium

"W całym Imperium nie ma straszliwszych wojowników niż Gwardia Imperialna, zaś żaden z jej członków nie jest bardziej lojalny od Kira Kanossa. Ale kiedy Carnor Jax – najpotężniejszy z tego elitarnego bractwa – zdradza Imperatora i doprowadza do wymordowania Gwardii, Kir musi uciec, żeby spełnić obowiązek pomszczenia swego pana. Przeciwstawiając się całej potędze Imperium, sprzymierza się z siłami Rebelii, by wyrównać rachunki. Kanos, ostatni lojalny gwardzista Imperium, nie ma wyboru – wiernym trzeba pozostać do końca. W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen."Premiera; 13.07.2016
Cena: 49,99 PLN
Liczba stron:156
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Maciej Drewnowski


19 lipca ukaże się kolejny numer magazynu "Star Wars: Rebelianci". Cena to 9,99 PLN za 32 strony.

20 lipca rozpocznie się przedsprzedaż kolejnej książki z Nowego Kanonu, która ukaże się nakładem wydawnictwa Uroboros. Szczegóły TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger