Przedsprzedaż "Star Wars - Przebudzenie mocy" w Empiku!

Od wczoraj, w salonach sieci Empik, możecie znaleźć książkową adaptację najnowszej części Star Wars. Powieść Przebudzenie mocy została wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, nakładem wydawnictwa Uroboros. Przekładu na język polski dokonała Anna Hikiert. Cena okładkowa publikacji to 34,99 PLN a objętość to 364 strony. Na stronie Virtualo możecie również zakupić powieść w formie E-BOOKA w cenie 27,99 PLN.
Źródło: www.empik.com
Opis ze strony empik.com:
W środku wkładka ze zdjęciami z filmu!
Oficjalna adaptacja książkowa najnowszego filmu z serii "Star Wars".
Luke Skywalker przepadł bez wieści. Pod jego nieobecność na zgliszczach Imperium wyrósł złowrogi Nowy Porządek, który nie spocznie, póki nie zgładzi Skywalkera, ostatniego rycerza Jedi. Wspieranym przez republikę ruchem oporu dowodzi generał Leia Organa. Robi, co może, by odnaleźć swego brata Luke’a i z jego pomocą przywrócić pokój i sprawiedliwość w Galaktyce. Leia wysyła swojego najlepszego pilota z tajną misją na Jakku, gdzie jej dawny sprzymierzeniec znalazł wskazówkę co do miejsca pobytu Luke’a…
Opis ze strony Uroboros na Facebook'u:


Autor bestsellerów z listy „New York Timesa” w oparciu o oryginalny scenariusz „Przebudzenia mocy” stworzył pasjonującą powieściową wersję perypetii bohaterów nowego, przebojowego filmu George’a Lucasa!*


Ponad trzydzieści lat temu Gwiezdne wojny zadebiutowały na wielkim ekranie, zyskując od tamtej pory status fenomenu kulturowego. Teraz zaś nadeszła chwila, w której – dzięki kolejnej części tej cieszącej się od lat niesłabnącą popularnością sagi, Gwiezdnym wojnom: Przebudzeniu Mocy – rzesze fanów mogą wrócić do ukochanego uniwersum.


W rozgrywającej się wiele lat po Powrocie Jedi i pełnej niezwykłych przygód książce czytelnik spotka znane i lubiane postacie, takie jak księżniczka Leia, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, R2-D2 i Luke Skywalker, a także pozna licznych nowych, niezwykłych bohaterów. Może i Darth Vader odkupił swoje winy, zaś Imperator został pokonany, jednak pokój bywa ulotny, a zło nie ustępuje tak łatwo. Na szczęście głęboka wiara w dobro wciąż może dać prostym ludziom siłę do podniesienia czoła i stawienia go największym wyzwaniom. Przygotujcie się zatem na powrót do odległej galaktyki i na to, co wydarzy się, gdy od dawna uśpiona Moc wreszcie się przebudzi….

* Chodzi oczywiście o J. J. Abramsa :)GDZIE KUPIĆ?

EMPIK: ZOBACZ TUTAJ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger